2024-04-20

Atokios stotys

Kultūros ir meno svetainė

Pristatyta naujoji Kauno valstybinio lėlių teatro vadovėKultūros viceministrė Zita Bružaitė penktadienį susitiko su Kauno valstybinio lėlių teatro kolektyvu. Viceministrė padėkojo už darbą ilgamečiam teatro vadovui Sigitui Klibavičiui ir palinkėjo kūrybinės sėkmės naujajai vadovei Rasai Bartninkaitei.


Kultūros ministro vardu Z. Bružaitė padėkojo S. Klibavičiui už 35-erius metus sėkmingai augintą ir puoselėtą Kauno valstybinį lėlių teatrą, ilgametę reikšmingą kūrybinę veiklą ir profesionalų vadovavimą teatrui, už nuoširdumą ir pagarbą kolegoms, išskirtinį talentą ir kūrybiškumą, už svarų asmeninį indėlį į Lietuvos teatro meną.


Po karantino veiklą atnaujinančiam teatrui ir jo vadovei R. Bartninkaitei viceministrė palinkėjo naujų kūrybinių atradimų ir sėkmingų premjerų.


R. Bartninkaitė balandžio mėnesį laimėjo Kultūros ministerijos konkursą eiti Kauno valstybinio lėlių teatro vadovo pareigas. Ji buvo Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė ir režisierė, Meno tarybos pirmininkė. Šiame teatre R. Bartninkaitė dirba nuo 2001 metų.

Kultūros ministerijos inf.