2024-07-25

Atokios stotys

Kultūros ir meno svetainė

Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose gerinimui – viešoji konsultacija


Kultūros ministerija kartus su Vidaus reikalų ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“ atstovais rugpjūčio 25 d. rengia viešąją konsultaciją „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“.


Nuotoliniu būdu vyksiančio renginio tikslas – pristatyti visuomenei kultūros paslaugų prieinamumo regionuose problematiką ir didinimo galimybes, o diskusijų metu gautus siūlymus panaudoti gerinant kultūros paslaugų prieinamumą regionuose. Viešojo, nevyriausybinio ir privataus sektoriaus kultūros organizacijų bei savivaldos atstovai drauge ieškos bendrų sprendimų, kaip efektyviau spręsti šiuos klausimus.


Renginio metu bus pristatytas programos „Kurk Lietuvai“ dalyvių parengtas pirmasis Lietuvos kultūros paslaugų prieinamumo žemėlapis, kuris padės efektyviau formuoti regioninę kultūros politiką. Taip pat bus kalbama apie kultūros paslaugų įvairovės didinimą ir partnerysčių stiprinimą.


Renginio dalyvius pasveikins kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas.


Kviečiame dalyvauti aptariant aktualius kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo klausimus ir teikti pasiūlymus, kaip juos spręsti.


Programa ir registracija į renginį bei diskusijas

Kultūros ministerijos inf.